«Бекітемін»

№3 қалалық емхана директоры

____________ А.Б.Утегенова

«____» __________2021ж.

 

Мамандандырылған көмек беру бөлімінің қабылдау кестесі

 

Дәрігер

Қызметі

Каб.№

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

1

Каймаков Кайыргали Каймакович

Невропатолог

№ 204

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08   00-14.00

2

Каймаков Кайыргали

Каймакович

Реабилитолог

№204

14.00-16.00

14.00-16.00

14.00-16.00

14.00-16.00

14.00-16.00

3

Хайруллина Торгын. Абатовна

Невропатолог

№ 204

14.00 -20.00

14.00 -20.00

14.00 -20.00

14.00 -20.00

14.00 -20.00

4

Бегалиев Куаныш Ысыкбаевич

Травматолог

№216

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

5

БегалиевКуаныш.Ысыкбаевич

Травматолог

№216

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

6

 

Ещанов Марат Борисович

Хирург детский

№214

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

7

Дюсембаев Нурбек Дюсембаевич

Хирург

№ 213

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

8

Дюсембаев Нурбек Дюсембаевич

Хирург

№ 213

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

9

Конысова Гаухар Нурланқызы

Хирург

№214

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

10

Бимаганова Татьяна  Ивановна

ЛОР

№ 305

14.30- 17.00.

14.30- 16.00

14.30- 17.00

14.30- 17.00

14.30- 17.00

11

Ғаділов Асылан Нурланұлы

ЛОР

№ 305

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

12

Жаксыбаева Акку Октябровна

Дәрігер эндокринолог

№ 303

08.00 -14.00

14.00-20.00

08.00 -14.00

14.00-20.00

08.00 -14.00

13

Сарманова Айнагул Амандосовна

Эндокринолог

детский

№303

----------

09.00-12.00

------------

09.00-12.00

-----------

14

Айжариков Рахмеджан Тайбекович

Рентгенолог

№ 125

08.30 -14.30

08.30 -14.30

08.30 -14.30

08.30 -14.30

08.30 -14.30

15

Саназарова Бактыгуль Баракаевна

Уролог

№ 212

14.00 -20.00

14.00 -20.00

14.00 -20.00

14.00 -20.00

14.00 -20.00

16

Муканова Салтанат Жомартовна

Эндоскопист гастроэнтеролог

№217

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

17

Сембаева Шолпан Болатовна

Стоматолог

№ 309

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

18

Сүйінов Ердос Құрманәліұлы

Стоматолог

№309

12.00-16.00

12.00-16.00

12.00-16.00

12.00-16.00

12.00-16.00

19

Жубаниязов Асет Ануарович

Стоматолог

№309

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

20

Сагандыкова Гулнур Саматовна

Дәрігер узи

№107

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00.-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

21

Ужаева Нурбике Кайрушевна

Дәрігер узи

№107

9.30-13.00

08.30-13.00

14.00-19.00

14.00-19.00

08.30-13.00

22

Жаксылыкова Арай Нурбековна

Дәрігер узи

108

14.00-17.00

14.00-17.00

10.00-13.00

10.00-13.00

14.00-17.00

23

Салменова Талига Тариховна.

Кардиолог

№ 113

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

24

Салменова Талига Тариховна

Дәрігер функкционалист

№ 110

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

25

Беркамалиева Толқын Милатовна

Фтизиатр

№ 310

14.00-18.00

09.00-13.00

14.00-18.00

09.00- 13.00

09.00-13..00

26

Нургалиева Маншук Мияжденовна

Фтизио-педиатр

№310

09.00-13.00

14.00-18.00

09.00-13.00

14.00-18.00

14.00-18.00

27

Мажитов Жарас Султашович.

Онколог

ООД.каб №4

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

28

Керей М.К

Мамолог

№ 212

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

10.00-12.00

29

Каюпов Самғат Кенжеғалиевич

Нарколог

№109

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

30

Балымкулов Ермекбай Комекбаевич

Психиатр

№ 109

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00 – 18.00

14.00- 18.00

14.00-18.00

31

Аленова Агиба Узаковна

Инфекционист

№ 218

 

16.30- 20.00

 

 

16.30-20.00

32

Мамбетова Баян Жангабулевна

Гинеколог

101

09.00- 16.00

09.00- 16.00

09.00- 16.00

09.00- 16.00

09.00- 16.00

33

Курманова Гаухар Мергенгалиевна

Невропатолог детский

№306

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

34

Айжарикова  Гаухар

Муканбетказиевна

Окулист

№ 306

08.30-13.00

08.30-13.00

08.30-13.00

08.30-13.00

08.30-13.00

 

Ақжар ДА-ның қабылдау кестесі

 

Дәрігер

Қызметі

Каб.№

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

1

Амангалиева Г.Б.

 

21 ЖПД

 

08.00-12.00

12.00-16.00

16.00-20.00

08.00-12.00

12.00-16.00

2

Габбасова Г.К.

 

6 ЖПД

 

08.00-12.00

12.00-16.00

16.00-20.00

08.00-12.00

12.00-16.00

3

Мустафина А.М.

 

4, 7 ЖПД

 

12.00-16.00

16.00-20.00

08.00-12.00

12.00-16.00

16.00-20.00

4

Тастанбекова А.С.

 

5 ЖПД

 

16.00-20.00

08.00-12.00

12.00-16.00

16.00-20.00

08.00-12.00

5

Каржаулова К.Р.

 

31 ЖПД

 

12.00-16.00

16.00-20.00

08.00-12.00

12.00-16.00

16.00-20.00

6

 

Балабаева М.Н.

23 ЖПД

 

16.00-20.00

08.00-12.00

12.00-16.00

16.00-20.00

08.00-12.00

7

Молдашева А.Е.

 

Акушер-гинеколог

 

09.00-13.00

 

09.00-13.00

 

09.00-13.00

 

Алмалы ДА-ның қабылдау кестесі

 

Дәрігер

Қызметі

Каб.№

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

1

Алматова Р.К.

 

28,29,30 ЖПД

 

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

 

Огородная ДА-ның қабылдау кестесі

 

Дәрігер

Қызметі

Каб.№

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

1

Акбалиева Ш.К

№2 терапия

№1

9.00-13.00

14.00-18.00

9.00-13.00

9.00-13.00

9.00-13.00

2

Абен М.Д

№1 терапия

№10

14.00-18.00

12.00-16.00

9.00-13.00

16.00-20.00

8.00-12.00

3

Шакупова А.К

№1 пед-я

№4

14.00-18.00

8.00-12.00

16.00-20.00

9.00-13.00

12.00-16.00

4

Темиргалиева Ж.Н

№2 пед-я

№4

08.00-12.00

16.00-20.00

12.00-16.00

14.00-18.00

8.00-12.00

5

Шарипова Г.Е

№24 воп

№9

12.00-16.00

14.00-18.00

8.00-12.00

12.00-16.00

16.00-20.00

6

 

Кисапова А.М

№13 воп

№9

16.00-20.00

9.00-13.00

14.00-18.00

8.00-12.00

9.00-13.00

 

№1, №2 жанұя денсаулығы орталығының қабылдау кестесі

 

Дәрігер

Қызметі

Каб.№

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

1

Бармагамбетова.А.Т.

ВОП №1,№2

317

09.00-13.00

14.00-18.00

09.00-13.00

08.00-12.00

14.00-18.00

2

Алибаев А.С

ВОП №3

202

09.00-13.00

14.00-18.00

08.00-12.00

09.00-13.00

16.00-20.00

3

Султангалиев А

ВОП № 8

207

14.00-18.00

09.00-13.00

11.00-15.00

16.00-20.00

08.00-12.00

4

Рахметова Г.К

ВОП №9

301

08.00-12.00

09.00-13.00

14.00-18.00

16.00-20.00

09.00-13.00

5

Джуманова Г.К

ВОП №10

304

14.00-18.00

08.00-12.00

14.00-18.00

16.00-20.00

09.00-13.00

6

Жумагалиева.А.Д

ВОП №14

207

09.00-13.00

14.00-18.00

16.00-20.00

11.00-15.00

13.00-17.00

7

Утешова Ж.Х

ВОП №19

206

14.00-17.00

09.00-12.00

14.00-17.00

14.00-17.00

09.00-12.00

8

Зайнеденов Н.С

ВОП №20

202

09.00-13.00

16.00-20.00

08.00-12.00

09.00-13.00

14.00-18.00

9

Бабилова Б.Т

ВОП №11

317

16.00-20.00

09.00-13.00

14.00-18.00

14.00-18.00

09.00-13.00

10

Султангалиев А

ВОП №12

207

14.00-18.00

09.00-13.00

11.00-15.00

16.00-20.00

08.00-12.00

11

Айтмуханов Н.Е

ВОП №15

308

14.00-18.00

08.00-12.00

16.00-20.00

09.00-13.00

09.00-13.00

12

Апенова А.Х

ВОП№16

304

08.00-12.00

16.00-20.00

09.00-13.00

09.00-13.00

14.00-18.00

13

Усенбаева А.Б

ВОП №17

301

12.00-16.00

14.00-18.00

09.00-13.00

08.00-12.00

14.00-18.00

14

Құттыбаева Д.С

ВОП №18

316

14.00-18.00

09.00-13.00

14.00-18.00

14.00-18.00

09.00-13.00

15

Кудиярова Л.А

ВОП №22

201

16.00-20.00

08.00-12.00

14.00-18.00

14.00-18.00

09.00-13.00

16

Жумалиева А.А

ВОП №25

316

08.00-12.00

14.00-18.00

09.00-13.00

09.00-13.00

16.00-20.00

17

Келдібек Д.С

ВОП №26

201,202

16.00-20.00

08.00-12.00

14.00-18.00

14.00-18.00

09.00-13.00

18

Мамышева И.Б

ВОП №27

308

09.00-13.00

14.00-18.00

09.00-13.00

16.00-20.00

14.00-18.00

19

Пернебеков И.С

Гинеколог

208

14.00-20.00

08.00-14.00

14.00-20.00

14.00-20.00

08.00-14.00